Dyspensery i urządzenia gastronomiczne

 dyspensery do winaInnowacyjne urządzenie do serwowania oraz przechowywania wina. Smak wina pozostaje ten sam przez 30 dni. Pasuje do każdego rodzaju wina oraz butelki. Do butelki wtłaczany jest pod ciśnieniem, azot spożywczy który hamuje oksydację. Dzięki temu kolor bukietu i smak wina pozostaje ten sam, przez co najmniej 30 dni.
Urządzenie znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie serwuje się wina: w restauracjach, barach, wine barach oraz sklepach. Dyspenser dozuje zaprogramowaną ilość wina w odpowiedniej temperaturze. Możliwość długiego przechowywania wina w dyspenserze zmniejsza koszty lampki wina.
Dyspensery do wina Wineplease to urządzenia wykonywane ręcznie w samym sercu Toskanii, z pełną kontrolą oraz spełnieniem najwyższych standardów na wszystkich etapach wytwarzania produktów. Ceny produktów Wineplase są bardzo konkurencyjne.

Dyspensery do piwaRewolucyjna technologia nalewania piwa. Innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system dozowania, który jest w stanie rozlac 6 x 0,5 l w 7 sekund. Co więcej, to zawsze ta sama jakość. Zawsze ta sama szybkość i zawsze serwowana ta sama ilość. Od kufla po kubek jednorazowego użytku, od 0,2 l kufli do 1 l naczyń. I to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. W zależności od Twoich wymagań i zapotrzebowania – posiadamy odpowiedni dla Ciebie Beerjet. Niezależnie od tego czy chcesz wersję do zainstalowania czy wersję przenośną, małą lub dużą

Dyspensery do piwaUrządzenia, którymi dysponujemy, obejmują produkcję wina od samych zbiorów, aż po samo korkowanie i butelkowanie, idealne rozwiązanie dla dużych i małych winiarni. Nasz asortyment, pochodzący z włoskiej firmy Zambelli Enotech, znajdującej się w słonecznej Vincenzie jest idealnym rozwiązaniem dla dużych i małych winiarni. Również miłośnicy domowych sposobów, znajdą dla siebie sprzęt przydatny do wyrabiania swojego wina. Sami interesujemy się winiarstwe i pragniemy, aby polskie wino było coraz bardziej rozpoznawalne na europejskiej arenie.

 

Zapraszamy na inne nasze strony

Pompy beczkowe Pompy dozujące Pompy krzywkowe Pompy membranowe, debem Pompy perystaltyczne Pompy spożywcze Pompy śrubowe Pompy wirowe Pompy zębate